Blokkenschema 1 mei 2015
12.00 13.0014.0015.00 16.00 17.00
Zaal 6 LUX Muziek – Toon GewoonMuziek – Paul WilliamsBreak Out (band Pluryn)Behind the couch (band Woonzorgnet)Muziekgroep KruispuntJukebox Band (Driestroom)
Zaal 7 LUX Theatergroep PluboDe TheaterstraatMusical – Vinden & VerbindenMuziektheater KazouToneelgroep TRIASCabaret – Wouter
Cafe LUX Spel – Steekje Los & Ik Reis met BagageSpel – Steekje Los & Ik Reis met BagageSpel – Steekje Los & Ik Reis met Bagage
Buitenpodium LUX Opening – Kwartiermakersgedicht

Muziek – Percussie (Pluryn)

Muziektheater KazouTeugeltheaterClean and Distorted (band RIBW)v.a. 15.45 Teugeltheaterv.a. 16.45 Gently Overdone (band Pro Persona)
Markt 1KunstmarktKunstmarktKunstmarkt, Circustheater StoffelKunstmarkt, Circustheater StoffelKunstmarktKunstmarkt
Markt 2MensenZoo, infostand organisatie(s) en koekjes bakkenMensenZoo, infostand organisatie(s) en koekjes bakkenMensenZoo, infostand organisatie(s) en koekjes bakkenMensenZoo, infostand organisatie(s) en koekjes bakkenMensenZoo, infostand organisatie(s) en koekjes bakkenMensenZoo, infostand organisatie(s) en koekjes bakken
Huis van de Geschiedenis Foto-expositie & workshop fotografieFoto-expositie & workshop fotografieFoto-expositie & workshop fotografieFoto-expositie & workshop fotografieFoto-expositie & workshop fotografieFoto-expositie & workshop fotografie
Bibliotheek 1 (Troonzaal)Stefan Papp TheaterSit down comedian – Lisanne HerderLezingen, muziek en workshopsLezingen, muziek en workshopsLezingen, muziek en workshops
Bibliotheek 2 (De kuil) Voordracht KMF-gedicht door Frouke ArnsMuziek – Abdi (Pluryn)Muziek – Toon GewoonOpen dansles (Lindenberg & Pro Persona)
Bibliotheek 3 (Divers)Muziek – Luuk Verheijden

Workshopronde 1

Voorleesronde 1

Co-productie Voetbal

Workshopronde 2

Muziek – Michele Verhoeven

Theater – Zonodig

Muziek – Huub van Eijndhoven

Voorleesronde 2

Muziek – Michele Verhoeven

Download hier een pdf van het programma van 1 mei. Het programma is onder voorbehoud, er kunnen nog wijzigingen plaatsvinden.